Bueatiful Lubų apdailai pripučiami mėlyna kamuolys su LED Šviesos Naktinis Klubas, Šalis

 • €267.82
 • Yra sandėlyje
  SKU p641

  Medžiaga: Mūsų produktai, pagaminti Poliesterio Taftos su padengtas PU /PVC dengto ,kuris yra geras ligthing apdaila,vidaus ir lauko darbams lengvas elementas, kuriame gali būti nustatyti ir susikrauti labai lengvai,nuneškite jį portablely į jūsų įvykio vietą. Užsakymą galima,pavyzdžiui, dydžio,spalvos,logo ir t.t. Mūsų klientų aptarnavimo medžiaga yra labai proffesional, tai tiekėją, kuris gali pasiūlyti nemokama projektavimo ir greitai citata gavęs jūsų duomenys reikalavimus. Parduodamas gamykloje tiesiogiai,su geros kokybės ir kokybės.

  Produktų Informacija

  Pavadinimas

  Bueatiful Lubų apdailai pripučiami mėlyna kamuolys su LED Šviesos Naktinis Klubas, Šalis

  Medžiaga

  Poliesteris Taftos su PU dengtos

  Paprastųjų Dimention

  2 skersmuo arba pagal užsakymą

  Spalva

  Mėlyna,žalia,raudona,geltona,whtie,juoda, žalia ir daug spalvų bus galima

  Dizainas

  Profesionalus dizainas

  Spausdinti

  Ekrano spausdinimas, rankinis spausdinimas ir skaitmeninė spauda yra prieinami

  OEM&ODM

  Priimtina

  Acessory

  CE arba UL maching galia oro pūstuvas

  Lynai, virvės, ir prijungti savo apskrities ar teritorijoje tik tuo atveju,oksfordo paketas krepšys ir kt.

  Pakavimo,Apmokėjimas Ir Siuntimo Informacija

  Pakavimas

  Minkštus viduje pakavimo ir standartas eksporto carton,arba pagal jūsų poreikius, 2cartons, viena arkos ir lynai, ir kitos oro pūstuvas.

  Pakuotės Dydis

  Tai priklauso nuo to, apskritai, teisės aktų paketą, bus ne už 0,2 m 3 1 vnt įskaitant oro pūstuvas

  Bendras Svoris

  1.8 kg

  Mokėjimo

  T/T "(wire transfer/telegrafo perdavimo), "Western Union", sąlyginio Deponavimo ir kt. 50% visos mokėjimo kaip indėlių iš anksto ir 50% likutis prieš išsiuntimą, kai mokėti T/T", "western Union", 100% mokėjimo sąlyginio Deponavimo.

  Gamybos Metu

  4 dienų apskritai

  Pristatymo Būdas

  Oru(5-10days),iki jūros(apie mėnesį),iki express courier (DHL, "FedEX", UPs,EMS)(3-4dienos) ir t. t.

  Pristatymo Laikas

  7-10days

  Useage

  1. Plačiai naudojamas skatinimo,šventės,veikla,openning nauja parduotuvė,renginių ir pan.

  2. Vaidina tokį svarbų vaidmenį reklamos bendrovių,šalys ,prekybos centras,grupių,parduotuvių ir tt..

  3. Kainų ir sąnaudų yra daug pigiau nei kiti reklamos būdai.

  4. Pridėti juokingas ir laimingas atmosfera.

  Kaip Custom

  Procesas yra toks:

  1. Praneškite mums išsamiai reikalavimus, pripučiami finišo liniją arka, pavyzdžiui, dydžio,spalvos,naudoti ir pan.mes parengsime pripučiami finišo liniją arch jums NEMOKAMAI.

  2.Praneškite mums elementus ir kiekis kiekvienas,santykinis dokumentus, kad bus pasiūlyta jums.

  4. Gamyba bus įrengtas po jūsų užsakymą.

  5.Pripūstos finišo liniją arch nuotraukos bus pasiūlyta kai baigsite.

  Pamariomokykla.lt palaiko visa, "MasterCard", "Maestro" Debeto Kortelės, Western Union", ir pavedimu per bankų.

  1. Visame pasaulyje pristatymo komercinių express, tokių kaip DHL, "FedEx", UPS,TNT,EMS,kai kuriose šalyse, tokiose kaip Rusija,Ukraina,Baltarusija,Brazilija,Argentina,ebs,mes laivas EMS tik. 2.Tvarka bus tvarkomi po apmokėjimo tikrina Pamariomokykla.lt. 3.Prašome įvesti teisingą laivybos informacijos, tokios kaip adresas,pašto indeksas,telefono, dėl siuntimo informacija srityje,mes atsiųsime adresą, kurį paliko tiesiogiai, jei tu negali paprašė keitimo. Jei jūsų duomenys adresas yra nuotolinio aptarnavimo srityje Exprerss bendrovė, galite pasirinkti, siekiant išvengti ilgų pristatymo laiką ir papildomų laivybos kaina, pardavėjas gali pakeisti siuntimo mehtod.ji turi daug nuotolinio aptarnavimo srityje DHL: Ispanija, Italija,Australija,Naujoji Zelandija,Pietų Korėja,Janpan ir kt. 4.Paslaugų tranzito laikas teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis.Tranzito laikas gal ir ilgiau per šventes ir Skubėti Seanson dėl Novenber, Decenber. 5.Laivybos išlaidos mes sumokėjo dozė neturi būti importo mokesčių, nes kiekvienoje šalyje bus atsakingas už įvairių mokesčių nuo skirtingų prekių,daugiau ar mažiau, į kurį negalime žinoti ir kontroliuoti,galite tyrimą savo vietos muitinės apie tai. kai geras siųsti,Kai užsakymą,klientas, nei atsisakyti padėti importuoti prekes,nei atsisakyti mokėti importo mokestį. 6.Jei negavote prekės per laiką.prašome susisiekti su mumis. mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau.mes pratęsti experiod dėl Laukia Pirkėjo Patvirtinimą, jei to reikia.

  Ace Oro Art Co., Ltd. yra gamintojas, mes turime 2 metų patirtį projektavimo ir gamybos. Turime stabilų ir kvalifikuotą komandą, kruopštus darbas, požiūris ir nuoširdus verslo filosofija. Per trumpą laikotarpį, nuo 2 metų, mes eksportuojama į daugiau kaip 60 šalių ir regionų, mūsų produktus ir darbai buvo vertinama klientams įvairiose šalyse.Mes sparčiai auga dėl Pamariomokykla.lt ,nei daug senų pardavėjų, tapo viena iš geriausių pardavėjų. Dabar mums didelė garbė tapti Alibaba tiekėjų. Ir nuoširdžiai tikimės, kad dirbti su jumis ir sukurti ilgalaikius ekonominius santykius ir pasiekti win-win situacija.

  • Pakuotės Dydis: 33cm x 38cm x 23cm (12.99in x 14.96in x 9.06in)
  • Įrenginio Tipas: aikštelė (2 vnt/lot)
  • Pakuotės Svoris: 5.0kg (11.02lb.)
  Pakuotės Dydis 33cm x 38cm x 23cm (12.99in x 14.96in x 9.06in)Įrenginio Tipas aikštelė (2 vnt/lot)Pakuotės Svoris 5.0kg (11.02lb.)

  Gaminio Apžvalga *
  Kokybė
  Kaina

  Panašūs produktai

  Susijusios

  2018 cosplay Moterų nėriniai odos Seksualus apatinis Trikotažas karšto Antrankiai + teddy seksualus apatiniai backless giliai v kaklo apynasrio seksualus kostiumai 371

  2018 cosplay Moterų nėriniai odos Seksualus apatinis Trikotažas karšto Antrankiai + teddy seksualus apatiniai backless giliai v kaklo apynasrio seksualus kostiumai 371 krūtinė 75-90 cm ( 29-35 colių ) liemuo: 75-85 cm ( 29-33 colių ) draugas,jei
 • €4.71
 • Susijusios

  1Set Elektrinis Batų Šepetys Mašina 75 W Didelės Galios Redwood Nešiojamų Teptuku Odiniai Batai Rinkinys, Šepetėlis, Valymo Priemonės, Odos Priežiūros

  1Set Elektrinis Batų Šepetys Mašina 75 W Didelės Galios Redwood Nešiojamų Teptuku Odiniai Batai Rinkinys, Šepetėlis, Valymo Priemonės, Odos Priežiūros produkto aprašymas: Sveikiname ir dėkojame jums pasirinkti naudoti raudonmedžio rankena
 • €35.47
 • €46.06
 • Susijusios

  Lauke su prieglaudos Rodyklių tipo MYGTUKAS STOTIS PRADĖTI STABDYTI VARIKLIU, VARTAI, DURYS ATVIROS STOTELĖ staklių( atsparus vandeniui)

  yra du modeliai šį mygtuką, jei pirkėjas renkasi raudonos spalvos mygtukas su 2 NR. kontaktus ir 1 NC kontaktai; ir mėlynos spalvos , mygtukas bus su 3 NR. kontaktai;
 • €4.53
 • Susijusios

  1Pair/daug Naujų Didmeninių Gražių Animacinių filmų Medvilnės Kojinės Moterims, Merginoms Vasaros Pavasario Mados Šlepetės Ponios Kulkšnies Meias A129

  Pakuotė: PP plastiko pakuotės Pagrindinė Medžiaga: Medvilnė Nemokamai dydžio (EU36-40 ) Pristatymas 1.Prekės bus išsiųstos per 5 verslo išvalytas mokėjimą. 2.Mes laivas EMS,UPS,Fedex,Kinija Paštu ir pan.Kartais
 • €1.85
 • Susijusios

  50pcs/daug 10-15mm clear kvadratinių stiklo cabochon katė ir paukštis modelis juodos ir baltos spalvos, tinka kamėja bazės nustatymo TP-034-S

  aikštė:10,12,15 mm spalva:skaidrus kiekis:50pcs/daug Nuotraukos stiklo cabochon yra mišrios atsitiktinai kiekvienos pakuotės,todėl mes negalime garantuoti, kad visos nuotraukos yra skirtingi ar poromis vienas kitą,kitaip tariant,kai
 • €4.70