Kulono Ortopedijos Mokyklos Maišą Vaikų Kuprinės Berniukas Ir Mergaitė Vaikas PU Hasp Japonija Randoseru Vaikas Maišelį Meilės Karoliai 2017 Naujas

 • €79.32
 • €122.04
 • Yra sandėlyje
  SKU p372

  Kulono Ortopedijos Mokyklos Maišą Vaikų Kuprinės Meilės Karoliai Mokyklos Krepšys Berniukas Ir Mergaitė Vaikas PU Hasp Japonija Randoseru Vaikas Maišelį 2017 Naujo Produkto Informacija Kulono Prekės nr.

  BL.RS.006 3 Prekės pavadinimas: Kulono Medžiaga: Japonų PU Dydis: Išorinis dydis:27*18*35cm Stilius: Randoseru Kuprinė Spalva:

  Rožinė/Raudona /Violetinė /Sidabrinė/ Svoris: 1.2 KG Naudojimas : Tinka vaikams nuo 6-12 Funkcija : Smulkių rankų darbo Automatinis užraktas,Patogus ir greitas, Lankstus reguliavimas, su vaiko kūno augimo ir reglamento Daug vietos,A4 dydis tinka paskirties knygų.

  Kreivė atgal apsaugoti kaulus

  APMOKĖJIMAS: Prieš pateikiant užsakymą,prašome patvirtinkite informacija su mumis, jei turite prašymą dėl prekės. Prašome atlikti mokėjimą per 3 dienas po užsakymo, jei įmanoma. VEŽIMĄ: 1.Paruošimo Laikas:mums reikia 3-5 darbo dienas parengti savo užsakymo pagal mūsų numberous užsakymus kiekvieną dieną. 2.Prašome patikrinkite savo adresą, jei norite rašyti Pamariomokykla.lt,jei norite pakeisti, kol mes laivas juos, prašome atkreipti dėmesį į mūsų naują adresą. 3.Apie Muito norma, atsižvelgiant Į mūsų klientų naudai,Esame priversti ship užsakymą paprastu paštu. Prašome suprasti,tačiau,muito iš mūsų kontrolės, mes negalime guarrante be mokesčių mokestį ir neturės mokėti jokio mokesčio mokestis. Mes nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus tai gali sukelti jums. Pastaba: Jei pasirinksite nemokamas pristatymas parinktį, jūsų sklypo bus pristatomos tiesiai į jūsų namus tik vieną kartą, ar ji bus atsiųsti į jūsų vietos post office, tada jums reikia imtis savo sekimo numerį ir savo asmens TAPATYBĖS rinkti savo daiktus.Mes jus informuosime, iš karto, kai jūsų siuntinys buvo išsiųstas. Jei pasirinksite express pristatymas, prašome, nepamirškite palikti savo kontaktinį numerį, tai yra būtina express pristatymas. 3. APO/FPO/DAP Laivybos atsiprašome, kad P. O. Dėžės ir karinės adresai (GOA, FPO) negali būti pristatytas. JAV teritorijų, prašome palikti komentarą, kai jūsų užsakymo pateikimo. Pavyzdžiui, jei jums buvo Guamas, Puerto Rikas, galėtumėte nurodyti, Guamas, Puerto Rikas šalies dalyje. Klientai iš Brazilijos turėtų palikti pranešimą teikti mums savo 11 skaitmenų CPF kaip jūsų užsakymą reikia.

  ATSILIEPIMŲ: 1.Jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis,prašome palikti savo postive atsiliepimus ir 5 žvaigždučių. 2.Jei jūs neturite patenkinti mūsų produktus,Prašome susisiekti su mumis el. paštu,Mes galime aptarti, išspręsti jūsų pasitenkinimas mes garantuojame, mes 100% slove jokių problemų galite ir, kad esate patenkintas. PASLAUGOS: 1.Mums rūpi mūsų vertingų klientų,ir visada stengiuosi padėti jums,tikiuosi, kad nustatyti, ilgai verslą su jumis. 2.Prašome susisiekti su mumis elektroniniu TRADEMANGGER prieš palikdami neigiamą atsiliepimą arba atidarymo ir ginčų svetainėje. Prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą. Choies internetinė parduotuvė, padaryti, parduoti, remiantis jų puikus dizainas ir įrodyta, patikimumą. Todėl kokybė yra garantuojama. Taip pat mes turime KU komandos išbandyti jūsų užsakyti gaminiai yra veikti netinkamai, kol jie yra supakuoti ir išsiųsti. Tačiau jums reikia patvirtinti savo gaminio dydis atidžiai prieš perkant (dydis rezultatai bus matyti po kiekvienu prekės). Grįžti & Keistis instrukcija Pastaba: mes negalime sutikti keistis arba atšaukimas po jūsų užsakymas buvo vežamos. Toliau pateikta informacija yra reikalaujama, kai jūs atspindėti problemą: *Užsakymo numeris *prekės SKU numerį *Vaizdo defektais, karoliukai. Jei turite bet kokių klausimų apie grąžinimo politiką, prašome nedvejodami kreipkitės į mus! Produktų, dirbtinių odų gamybos,Jei yra odos kvapas, prašome nesijaudinkite,Pateikti vėdinimo, laikui bėgant išnyks, Jei produktas yra sugadintas logistikos, dėl kurio paviršiaus štampavimo, prašome naudoti karšto oro kovoti su paviršiumi, sumažina randų, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba

  • Pakuotės Dydis: 35cm x 27cm x 18cm (13.78in x 10.63in x 7.09in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 1.89kg (4.17lb.)
  Pakuotės Dydis 35cm x 27cm x 18cm (13.78in x 10.63in x 7.09in)Įrenginio Tipas gabalasPakuotės Svoris 1.89kg (4.17lb.)
  • Kaina
   Kokybė

   it just суперский!!! no words, enthusiastic baby, fast shipping!

   Zhanabaev 78

   2018-04-12

  • Kaina
   Kokybė

   заказала 28.03, home brought courier (krasnodar) 3.04. packed well backpack: ordinary box transport, coulomb duster and original box. transparent bag backpack cover, turning webbing forward. no damage and dings. reflective cover on sides and items. skin decoration material. saw i do not some gift, promised though the comment. 34.5*26.5*19.5. inside: one big department (24*31.5*12.5) books medium and small. window have the on a little, data to baby. cover for window inside have schedule. folding baby and orthopedic enough. strap wide, adjustable length and rotate backpack креплениям at the bottom with. these are the same mounts stand in the role of legs. with straps and have side mount (skip, keychain). looks expensive, stylish, is qualitative, straight stitching, the positive. the seller is very gregarious, responds to all questions. daughter happy. 5 in 5. recommend

   K Stevko

   2018-04-05

  • Kaina
   Kokybė

   just satchel gorgeous. very дочка давольна. these it stands money. really super quality. brought parcel home. moscow week to slightly larger шёл goods.

   Izatullaeva71

   2018-04-09

  • Kaina
   Kokybė

   simple backpack excellent! not heavy, comfortable, roomy, will not мяться personal solid. щакрыапетсяг зам magnetic lock excellent. elegant design! москву brought home 10 day walking in order

   Wworeczek

   2017-11-21

  • Kaina
   Kokybė

   rf very fast delivery by courier. and very quality оболденнная backpack. seller :-) one year not as a hope many thanks!

   Nazik 5d

   2018-03-30


  Gaminio Apžvalga *
  Kokybė
  Kaina

  Panašūs produktai

  Susijusios

  Vinilo Fotografijos Fone Animacinių filmų Vienaragis Gėlių Baby Shower Gimtadienis Vaikams Fone fotostudija G-108

  Mehofoto aplinkybėmis , profesionalios fotografijos fone gamintojas . Mūsų gamykla yra per 3000sqm, turi daugiau nei 50 profesionalių fone spausdintuvai, įvairaus pločio. mes siekiame gaminti aukščiausios kokybės produktas už jūsų backdrops poreikius.
 • €7.71
 • €12.86
 • Susijusios

  2017 Natūralaus bambuko audimo turas arbatos dėžutė su dangčiu mažas puošia straipsnis saugojimo krepšys namų apyvokos daiktai

  dydis:S,9cm(skersmuo)*7.5 cm(aukštis) M,10.5 cm(skersmuo)*9 .5cm(aukštis) L,17,5 cm(skersmuo)*13 cm(aukštis) prekės nuotrauką
 • €19.37
 • Susijusios

  5vnt Kamuolys Chirurginio Plieno Dvigubos Spiralės Twister Štanga Auskarai Ausies Kremzlės Žiedai Tragus Auskarų vėrimo Papuošalai Gabaritas 18G

  5 Spalvų Indikatorius 18G Kamuolys Chirurginio Plieno Dvigubos Spiralės Twister Štanga Auskarai Ausies Kremzlės Žiedai Tragus Auskarų vėrimo Papuošalai Aprašymas 100% brand new ir aukštos kokybės Kokybė: AAA+++ Jo
 • €1.30
 • €1.74