Xiaozhai Bobo VR Bobovr Z4 Mini 3 D Gerceklik "Google" Kartonas, Virtualios Realybės Akiniai, 3D Akiniai Išmanųjį telefoną Šalmas, Rankų įrangos Objektyvo

 • €19.76
 • Yra sandėlyje
  SKU p1806

  Xiaozhai Bobo VR Bobovr Z4 Mini 3 D Gerceklik "Google" Kartonas, Virtualios Realybės Akiniai, 3D Akiniai Išmanųjį telefoną Šalmas, Rankų įrangos Objektyvo Maloniai Pastaba: Tai yra naujausias BOBOVR Z4 Mini, jis neturi built-in, ausinių, palyginti su Z4, prašome suprasti, prieš pirkti. 2016 Naujas Originalus BOBOVR Z4 Mini 3D VR Akinius Virtualios Realybės Šalmas Išmaniųjų Telefonų, Tai yra naujausias originalus BOBOVR Z4 Mini 3D Virtual Reality ausinės, maksimalus 120 laipsnių FOV, geriau susikoncentruoti veiklos žaidimų, built-in capacitive jutiklinis mygtukas, puikiai suderinamą su "Google" Kartono VR daug 4.7~6 colių išmaniaisiais telefonais. Palyginti su Oculus Rift, HTC, Live ir "Sony" PSVR, tai BOBOVR Z4 don\\'t turi kompiuterį, tik reikia išmaniojo telefono, jūs galite mėgautis 360 laipsnių VR vaizdo įrašus ir svaiginančius žaidimų, kodėl gi ne pabandyti? Specifikacijos: Modelis:BOBOVR Z4 Mini Spalva: Balta Neto svoris: 330g Kūno medžiaga:ABS+PC Galvos Dirželio medžiaga: TPU+ Lycra Objektyvas: Profesinės Aspherical Optinis Objektyvas Objektyvo skersmuo: 42mm FOV: iki 120 laipsnių (priklauso nuo telefono dydis ir galvos dirželis sandarumas) IPL Koreguoti: 58~68mm Pakuotės dydis: 230 * 130 * 130mm Pakuotės Svoris: 490g Touch mygtukas: Į Capacitive Mygtukas yra puikiai dirba su Google Kartono VR App) Suderinamu telefonu modeliai: "Android" arba " iOS " Išmanųjį telefoną su jutiklis giroskopas, Telefono dydis (ilgis*plotis) mažiau nei 160mm*85mm ar 163mm*80mm, Ekrano Dydis nuo 4,7 colių 6.0 colių, ekrano raiška 1080P ar geriau. Čia yra kai kurie suderinami modeliai: iPhone 6", "iPhone 6 Plius, iPhone 6S, iPhone 6S Plius" Samsung Galaxy S6, S6 Krašto, S7, S7 Krašto, 4 Pastaba, S5 Sony Xperia Z2, Z3, Z5 Už Xiao mi 5, Redmi 3 Pastaba ir tt.., norint gauti geriausius rezultatus, rekomenduojame naudoti 5.5 colių išmanusis telefonas su 1080P rezoliucija (2K ar pirmiau, yra daug geriau) , CPU shoule būti quad core, ar geriau; Paketų Sąrašas 1 x BOBOVR Z4 Mini 3D VR Lauke Akiniai, 1 x Vartotojo Vadovas 1 x Valymo servetėlės

  Kelis Nustatyti miltai galite pasirinkti iš

  Nustatyti valgio

  Nustatyti miltai B, Bluetooth, Nuotolinio valdymo pultelis: 1.Built-in 185mA įkraunama ličio baterija; Nuolat dirbti 40 valandų 2.Bluetooth 3.0,Ilgi atstumai naudoti, iki 2-10m/6.6-32.8 pėdų ilgio atstumus naudoti 3.Suderinama su IOS, android, PC sistema; Gali būti naudojami mobilieji telefonai, kompiuteriai, kompiuterių 4.Galima naudoti kaip nuotolinio valdymo pultelį fotografuoti ar kaip mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, žaidimų valdiklis gamepad 5.Mikro jungtis Sąsaja įkroviklis neįtraukti Žaisti žaidimus, fotografuoti, klausytis muzikos, VR išteklių, 3d žaidimai, e-knygos vartymas, visagalis, universal bluetooth nuotolinio valdymo rankena. TV box nuotolinio valdymo pultas, PC kompiuteris, nuotolinio valdymo pultas, 3 d žaidimų valdikliai, belaidės pelės ir kt. Remti sistemos "iOS", "Android" sistemos, KOMPIUTERIO sistemą. Nešiojamų kabo skylė dizaino,jį galima pakabinti ant pagrindinės grandinės gali būti naudojamas kaip mobiliojo telefono, tablet PC laikmatis.

  Nustatyti miltai C VR Shinecon "Android" Bluetooth 3.0 " ir Kreiptuką Gamepad Belaidžio VR Nuotolinio valdymo pultelis Universalus Belaidis Muzikos Selfie Smartfon Visus Elementus mūsų parduotuvėje yra 100% Originalios.

  Nustatyti miltai D Naujausias Originalus Bluetooth, Nuotolinio valdymo pultelis VR Shinecon Belaidžio Gamepads Pelės Muzikos Selfie 3D Žaidimų, skirtų "iOS", "Android" PC TV

  Nustatyti miltai E Paramos Belaidės pelės, vaizdo ir muzikos valdymo funkcijos. Palaiko standartines VR Žaidimas, vėliau kaip akiniai nuo saulės audra APP. 0 miręs, 360 ° rokeris; atskiri mygtukai užtikrinti tikslios kontrolės įgūdžius. Ergonomiškas dizainas su dviguba svirtinis jungiklis nuspaustas. Galima naudoti su vr shinecon 2.0 3D akinius, Žaisti nuošalyje. daugiafunkcinis žaidimų padas, puikiai suderinama su " iOS "populiariausių big game "Apple" žaidimas (parama iOS9.2, nereikia jailbreak), universalus super-Dievas, Kovlunas karo ir kitų populiarių žaidimai, Android žaidimai paramos naują kelionių žaidimai , parama VR žaidimai, parama audra veidrodis PROGRAMĖLĘ, 3D akiniai puikiai tinka! "Apple" Andrews automatinis pripažinimas, palaikymas, naujų žaidimų konsolių, jauniklį, simuliatorius, palaiko naujas žaidimas mygtuką žemėlapių (paspauskite + mygtuką PRADĖTI). Power mygtukas + raktas į automatinio režimo (numatytasis), palaiko standartinę "Android" žaidimų platforma. Power mygtukas + Y klavišą "Android" MTK režimas gali būti naudojamas hongmi išmanųjį telefoną kurios nėra palaikomos MTK PROCESORIUS telefonų. Įjungimo mygtukas + X raktas naują kelionių Apple (iOS) režimu, "Apple" simuliatorius. Maitinimo mygtukas + B mygtuką audra akiniai nuo saulės "Android" PROGRAMĄ, naujausia muzika programinė įranga tik veikimo režimas režimas (dvimatis kodas atsisiųsti). Įvesties Problema: prijungus "bluetooth", kai kurie telefonai pasirodys ne naudoti įvesties metodą.

  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 18cm x 15cm (7.87in x 7.09in x 5.91in)
  Pakuotės Svoris 0.5kg (1.10lb.)Įrenginio Tipas gabalasPakuotės Dydis 20cm x 18cm x 15cm (7.87in x 7.09in x 5.91in)

  Gaminio Apžvalga *
  Kokybė
  Kaina

  Panašūs produktai

  Susijusios

  Juoda Dvigubai Pen PU Odos Fontanas Pen /pieštuko atveju /Roller Pen Gimtadienio dovana, Dovanų Verslo Biuro Accessori

  Dėmesio 1.Šis produktas yra siunčiami su specialiu Kinija paštu. Jūs gausite sekimo numerį,bet jis tik gali būti stebimi Kinijoje, negali būti sekami jūsų šalyje. 2.Paprastai sklypo imsis vieno iki dviejų mėnesių mėnesius atvykti
 • €2.80
 • €3.30
 • Susijusios

  Nemokamas pristatymas 5sets 3pin Universalus Naujas Jungtis Nustatyti Holden Barina Viva TK JF 1.6 L F16D3 Suku Kampo Jutiklis CAS 282191-1

  Prekės Aprašymas: 5 X 3 būdas female jungtis būstą ir įrašyti 15X Silicio gumos kabelių sandarikliai 15X Moterų terminalų Pridėti vielos tarnyba : Mes galime suteikti laidynas tvarkymo paslaugas, prašome įsigyti iš šią nuorodą: Default: Thermostability
 • €5.60
 • Susijusios

  LED Klaidą Zapper Lemputė 15W Uodų Žudikas Lemputė B22/E27 Wasp Klaidą Uodų Skraidančių Vabzdžių LED UV Lempa

  Savybės: - Bug zapper - Sukurti specialios raudonos led uodų zapper, spąstus plaukioja klaidas intervale 500ft, ir nužudyti klaidas su aukštos įtampos tinklą - Cheminių medžiagų nemokamai - Uv elektros zapper, nėra pavojingų cheminių
 • €4.11
 • Susijusios

  Mordoa Papuošalai Ekranas Apyrankės Vertus, Kontaktinių Laidų Organizatorius Hairband Ekranas 3 Spalvos Aksomo Display Rack Papuošalų Stovėti Turėtojas

  Rankinis Matavimo Leistinasis Nuokrypis ±0,5 cm Būklė: Nauja Metalas: Mediena Spalva: kaip foto Kiekis : 1 Vnt Matavimas: 10,7 cm( Ištiestas Ilgis ) ,5cm (Plotis)
 • €4.92
 • €8.20