Case for iPad Mini 2 3 1 atsparus smūgiams Sunkiųjų Plastikas+Guma Padengti iPad 3 Planšetinis atveju Hibridas 3in 1 su Stovu Turėtojas

 • €13.83
 • Yra sandėlyje
  SKU p1525

  Jei jūs esate internetinis perpardavėjas ,kai jūs įdėti tvarka ,

  mes galime suteikti jums nuotraukas be waremarks .

  VIP Narys enojoy ekstra nuolaida ,

  kaip decome VIP Prašome įtraukti mūsų parduotuvėje prie mėgstamiausių

  Rusijos Draugas Mokėti Dėmesio!!! Prašome įvesti administratoriaus visas vardas ir pavardė dėl naujos politikos rusijos muitinės,ačiū! Turinys: 1x Case Cover For apple ipad mini 4

  ( nebuvo įtraukta ipad mašina ) Paveikslų Paroda :

  Jūsų satisfication yra mūsų tikslas, ir jūsų gerų atsiliepimų yra mums labai svarbus. Palikite mums penkių žvaigždučių atsiliepimus, gausite daugiau, nuolaida, kitą kartą Esame profesionalus gamintojas mobilųjį telefoną atveju Kinijoje. Mūsų gamyklos gali gaminti daug rūšių telefonų priedai. -- Mes prekiaujame telefonų priedai visame pasaulyje, klientai labai patiko dizainas mūsų produktas . Jie sakė, produktai yra geriausi, jie turi atitikti. Dauguma jų laikyti labai ilgalaikį bendradarbiavimą su jav. - Mūsų profesionalūs ir patyrę inžinieriai specializuojasi telefoną atveju daugiau nei 7 metus, jie tiksliai žino, koks dizainas tinkamas žmonėms, ir kokios galimybės būtų padaryti kokybę geriau . mes manome, tai bus didžiausias paramą mūsų klientams, mes esame tikri, kad jūs galite išplėsti savo verslą greitai, kad ateityje labai ilgą laiką, ir daugiau ploto. -- Savo klientams mes galime pasiūlyti geriausią kokybės telefonas produktas, Mes turime griežtas kokybės užtikrinimo ir kokybės KONTROLĖS sistemos.

  ** NEMOKAMAS PRISTATYMAS **

  Prekės yra siuntimas iš Kinijos Post Office " oro paštu . (Siuntą paramos Kinija paštu, oro paštu , Epacket , EMS , DHL .)

  Užsakymo apdorojimo paprastai trukti 1-3 dienas. We will ship iškart po mokėjimo operacija. Prašome leisti numatomą atvykimo 7-20 darbo dienas

  (Nebuvo įtraukta šeštadienį,sekmadienį ir Viešosios Atostogų)

  jūsų užsakymą, kurio dydis priklauso nuo eismo Pašto skyriuose ir Muitų įvairių šalių.

  Mes esame tikri, kad daiktai yra puikios būklės ir 100% labai saugoma. Prašome nedelsiant pranešti mums ir grąžą visi sugedę daiktai, per 7 dienas po gavimo daiktų mainai. S&H, mokesčių ir draudimo nėra grąžinamas, bet progomis. Jei jūsų patvirtinimo laikas artėja, jūs vis tiek negaunate prekes, prašome susisiekti su mumis, mes išplėsti pristatymo data ne pirmą kartą. Prašome don ' t open ginčo per 65 dienas. Jei po 65 dienų jūs vis tiek negaunate prekes, prašome susisiekti su mumis ir ją išspręsti. ( Jei turite kitą stilių arba spalvą,ar klausimų,prašome susisiekti su mumis, mes suteiksime jums daugiau puikių aukštos klasės aptarnavimą!Dėkojame, kad pirkote parduotuvėje produktus, ačiū už jūsų paramą mūsų parduotuvėje, ir sveiki atvykę į jūsų kito vizito ) pažiūrėk mano kiti Aukcionai ! Ačiū ! Laimingas Siūlymą !

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 8cm (7.87in x 5.91in x 3.15in)
  • Pakuotės Svoris: 0.4kg (0.88lb.)
  Įrenginio Tipas gabalasPakuotės Dydis 20cm x 15cm x 8cm (7.87in x 5.91in x 3.15in)Pakuotės Svoris 0.4kg (0.88lb.)
  • Kaina
   Kokybė

   i'm contentedly; take slightly but arrived ..

   Chancelane

   2018-02-07


  Gaminio Apžvalga *
  Kokybė
  Kaina

  Panašūs produktai

  Susijusios

  MOSISO "Macbook Pro ""Retina " 13" Oro Minkštas Viršelis Nešiojamas Krepšiai Mova, Dell, HP, Asus, Acer Lenovo Paviršiaus Nešiojamojo kompiuterio Atveju 13 colių

  MOSISO 13-13.3 colių Nešiojamas Rankovėmis Atveju Maišelis už Macbook Pro/Air/HP/Asus nešiojamas Kompiuteris Suderinama Su: 12.9-13.3 colių Laptop /Notebook / Kompiuteris /Ultracbook rranty ir Priežiūra: 1. Mes teikiame
 • €12.35
 • Susijusios

  Specialus Nešiojamas Anglies pluošto Vinilo Oda Lipdukai Padengti guard Lenovo Thinkpad E460 E465 14 colių

  Specialus Nešiojamas Anglies pluošto Vinilo Oda Lipdukai Padengti apsaugas E460 E465 14 colių (Netelpa į kitų modeliai) Kai jūsų užsakymą,prašome palikti pranešimą(Nešiojamas modelis:******) į mane. Jei jūsų nešiojamas kompiuteris
 • €12.36
 • Susijusios

  Specialus Nešiojamas Anglies pluošto Vinilo Oda Lipdukai Padengti guard Lenovo Thinkpad X201 Lentelė X201T Pasukti ekraną 12,1 colių

  Specialus Nešiojamas Anglies pluošto Vinilo Oda Lipdukai Padengti apsaugas X201 Lentelė X201T Pasukti ekraną 12,1 colių (Netelpa į kitų modeliai) Kai jūsų užsakymą,prašome palikti pranešimą(Nešiojamas modelis:******) į mane. Jei
 • €10.71