TKDMR Visos Dydžio CCFL Lempos Testeris-LCD TV Nešiojamas Apšvietimo Testeris Išėjimo Srovė - &Įtampos Protingas Reguliavimas Nemokamas Pristatymas

 • €37.38
 • €46.15
 • Yra sandėlyje
  SKU p1041

  TD Prekės Naujausias Visos Dydžio CCFL Lempos Testeris-LCD TV Nešiojamas Apšvietimo Testeris Išėjimo Srovė - &Įtampos Protingas Reguliavimas Nemokama Laivas

  Produkto Pavadinimas : CCFL Lempos Testeris

  Įėjimo įtampa: 85-265V AC

  Išėjimo Įtampa: >1500V AC

  Packtage:

  1pcs CCFL testeris

  1pcs bandymo linijos

  1pcs bandymo zondas

  ir 1pcs elektros linija (CHN arba EUR)

  Warrning:

  Aukštos Įtampos Išėjimas, Prašome ne tuch išėjimo pusėje. kontaktai išėjimo pusėje ir įsitikinkite, kad jis saugus. tada įjunkite galios jungiklį.

  Kai nenaudojamas, prašome įdėti jį į saugią vietą, neleiskite vaikų arti ji naudojant, testeris priemonė, kad mažos noice, prašome nesijaudinkite, tai yra normalus reiškinys, jis yra aukšto dažnio transformatorių darbą. testeris gali naudoti ilgą laiką, prietaisas turės tam maro, bet tai yra normalu. Jei Ilgai naudoti, prašome likti nuošalyje nuo vaikų. Atkreipkite dėmesį į saugų! ačiū

  Naudotojo vadovas

  Dėmesio:išvesties įtampa CCFL testeriai yra iki 1500V. Siekiant išvengti elektros smūgio,neliesk metaliniais dalis, kuri yra susijusi su išvesties terminalą.

  1.Galia ,jei ammeter skaitymas yra pagal 20 CCFL testeris veikia puikiai.Tada išjunkite. Prijunkite CCFL testeris su CCFL lempos sąsaja lizdai papildomų-sharp zondai.Tada galia ir pradėti testą.Jei norite išbandyti CCFL lempa be vamzdžio lizdą,jūs galite prisijungti su CCFL testeris su CCFL lempos krokodilas įrašą.Galia ir pradėti dirbti.

  (Dėmesio:Kai ekranas yra ne pašalinti,LCD ekranas turėtų veikti normaliai,otherwize mes nežinome, ar lemputė dega.)

  2.CCFL lempos darbo principas:CCFL lempos veikimo principas yra kaip nurodyta toliau: Įjungtas inertinės dujos inde vamzdis didelės įtampos ir išlaikyti nuolatinį šviesos per mažai įtampos,kuri yra tokia pati, kaip energiją taupančios lemputės ir liuminescencinės lempos.

  3.Kaip žinoti, CCFL lempų problema:Mes negalime žinoti, ar yra kažkas negerai su CCFL lempos tik multimetras, nes yra inertinės dujos viduje lempos tude.Bet su CCFL testeris,mes galime žinoti, CCFL lempų problema aiškiai.Kaip mes galime žinoti, CCFL lempų problema su pagalba CCFL testeris?

  a.Žibinto korpuso:Jei CCFL lempos reptures,kad ammeter skaityti CCFL testeriai yra mažiau nei 200mA ir jokių pokyčių.

  b.Lempos uždegimas:Jei ten yra virtualus ryšys lempa, švino ar žalą, guminės izoliacijos sluoksniu iš abiejų galų CCFL lempos,kad ammeter skaityti keisis nuolat.Arba, kai lempa dega, kad ammeter svarstymas bus pačios ar panašios į normalios lempos, bet kaip laikas eina, dabartinis bus didinamas palaipsniui ir net gali būti iki 1 A.

  c.Lempos senėjimo:

  * Ar paprastai, jei lempa yra senėjimas,darbo srovė sumažės.Tada mes galime žinoti tikslią problemą, pagalba CCFL testeris.Apskritai,kai mes tikriname CCFL lempos,su CCFL testeris ammeter skaitymas yra proporcingas ilgis CCFL lempos.Tiriant,skystųjų KRISTALŲ lempos poromis.Jei vienas ammeter skaitymas skiriasi nuo trijų kitų,tada mes žinome, kad yra kažkas negerai su šiuo CCFL lempos,jūs tiesiog jį pakeisti.

  "Kai bandymų,neliesk metaliniais dalis LCD, gausite dabartinės vertės.Tada palieskite bet kokį metalo dalys, LCD, jums bus gauti dabartinę vertę dar kartą.Mažesnis skirtumas tarp dviejų dydžių, tuo geriau,o tai reiškia, kad izoliacija poveikis lempa yra geriau.

  Jei skirtumas tarp dviejų dabartinės vertės yra daugiau than100mA,lempa izoliacijos sluoksnis yra pažeistas arba yra užsidegimo taškas viduje lempos vamzdelis.

  Dėmesio:Be rankų liesti,CCFL keitiklio darbo srovė bus padidinti.Kai yra didelis nukrypimas nuo įprasto vertė,neliesk metaliniais dalis LCD,sukelti ten bus jausmą elektros smūgio.

  Apmokėjimas: 1. Kaina šis punktas yra fiksuoto dydžio, galite užsisakyti ir užbaigti mokėjimo tiesiai. 2. Jei yra kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis internetu arba palikite mums pranešimą per Kontaktą Dabar. Mūsų atsakymas turėtų pasiekti jus per 12 valandų. Arba pridėti mūsų prekybos vadybininkas ID cn1511131987 kalbėtis internetu. 3. Jūs galite padaryti apmokėjimą už užsakymą Kreditine Kortele, Pinigų Booker, Money Gram, Banko T/T", "Western Union" ir kt. 4. Mokate Pamariomokykla.lt, po to, kai gausite prekes Pamariomokykla.lt bus išleisti pinigai mums. Tai yra saugus DEPONAVIMO PASLAUGĄ Pristatymas: Vežimas 1.Prekės yra vežamos tik iš po apmokėjimo, yra patikrintas. 2.Mes laivas elementus per DHL, UPS, FEDEX, TNT, Specialaus Oro transporto Paslaugos į pasirinktą šalyse, mes laivas per China Post Oro (CPA), AVS, kad visame Pasaulyje, išskyrus GOA/FPO. 3.Pristatymo laikas priklauso nuo paskirties ir objektyvių veiksnių, jis gali užtrukti daugiau nei po reguliarios laivybos laikas. 4.Siekiant užtikrinti, kad jums gauti jūsų užsakymą, su tax free importuojant, galime pareikšti, su mažesnės vertės. 5.Šis Mažesnės Vertės neturi atsispindėti bendros kainos, kurią sumokėjo ar rinkos vertės produktas ir negali būti taikomi šalims, su skirtingų tarifų taisykles. 6.Jokių importo mokesčių pirkėjų atsakomybę. 7.Jei negalite kelio su patarė originalus prekyba 8 dienų, jis gali būti pakeistas arba raštu negerai, per klaidą, prašome susisiekti su mumis tikrinti toliau. 8.Mes paramos lašas laivybos kai platintojams Kinija Paštu Registruota Airmails, mes turime pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. Prekės yra vežamos iš Kinijos, naudojant Oro paštu, pasiekti dauguma šalių per 10-20 darbo dienų. Pristatymo laikas priklauso nuo paskirties ir kitų veiksnių, jis gali trukti iki 20 dienų. Šalies Pristatymo Laikas Grąžinimo Garantija 1.100% garantija, naujas prekes ir gerai būklės, kai jį išvežti. 2.Jei prekė yra su trūkumais, kai jūs gaunate, mes atsiųsime jums pakeisti be papildomo įkroviklio, arba kad kredito memo, arba siūlome grąžinti po nekokybiška prekė yra patikrintas. Pls būti tikri, gauti patenkintas sprendimas pagaliau. 3.Jei jūs esate nepatenkinti savo pirkiniu, prašome susisiekti su mumis iš karto prieš didinant ginčo ar nepalikdamos jokių neigiamų atsiliepimų. Prašome grąžinti per 14 dienų keitimo ar grąžinimo. Kai tik gausime daiktų atgal į savo pradinę būklę na, mes pakeisti arba grąžinti už jus. Pirkėjas turi mokėti už laivybos atgal. 4.Jei prekė yra su trūkumais po 3 mėnesių, jis gali būti vis dar siunčiami atgal keistis. Mes džiaugiamės, išsiųsti naują, po to, kai mes gauti brokuotą prekę. Laivybos mokestis už tiek taip, turi būti sudaryta pagal pirkėjui. 5.Pls patvirtinti pristatyti taip greitai, kaip jūs gauti prekes. Jei jums nereikia gauti prekes, kai jis yra panašus į tikrą laiko Pamariomokykla.lt, kreipkitės į mus pratęsti prekių pristatymo metu, vietoj atidaryti ginčų. 6.Jei galite patvirtinti, pristatymo laiku ir palikti mums, 5 arba 4 žvaigždučių atsiliepimus, esame dėkingi. DUK: Q: Kaip aš galiu mokėti už mano pirkti? A: mes priimame šiuos mokėjimo būdus: kreditinė kortelė; pinigų booker T/T; western union. Q: Kiek tai kainuos, kad laivas į savo šalį? A: Paketas mažiau nei 2 Kg bus išsiųstas Kinija Paštu oro paštu, kuris yra nemokamas pristatymas į 26 šalis taip: Jungtinės amerikos valstijos; Jungtinė Karalystė; Australija; Brazilija; Kanada; Italija; Turkija; Ispanija; Malaizija; Prancūzija; Rusija; Švedija; Naujoji Zelandija; Norvegija; Šveicarija; Japonija; Tailandas; Airija; Izraelis; Belgija; Lenkija; Pietų Korėja; Austrija; Vokietija, Danija, Singapūras. Kitų šalių ir pakuotės daugiau nei 2 Kg, pirkėjai turi sau visą laivybos kaina. Q: ar Yra koks nors sekimo Numerį mano prekę? A: Taip, mes laivas kas, kad su savo Sekimo Numerį, ir jūs galite peržiūrėti siuntos būklę atitinkamoje interneto svetainėje. Q: Ar šis produktas ateiti su mažmeninės pakuotės? A: Mes turime paskelbė pakavimo išsamiai aprašo kiekvieno produkto, prašome patikrinti jį, ačiū! Q:aš esu pardavėjas, norėčiau pirkti daug vienetų, savo daiktą, kokia didmeninė kaina? A: Labas, ačiū už jūsų užklausą, jei norite pirkti didelio kiekio, prašome siųsti laišką į mus, mes suteikiame jums geriausią kainos, ačiū!

  • Pakuotės Svoris: 0.24kg (0.53lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 8cm (7.87in x 3.94in x 3.15in)
  Pakuotės Svoris 0.24kg (0.53lb.)Įrenginio Tipas gabalasPakuotės Dydis 20cm x 10cm x 8cm (7.87in x 3.94in x 3.15in)
  • Kaina
   Kokybė

   product has arrived. Very good product. Goods and shops are also recommended.

   Akjsdasij

   2018-03-17

  • Kaina
   Kokybė

   thanks to seller. 2 cable complete full crocodiles pointed probe and cable and power cord. 2.

   Greatwhiteyeti

   2018-03-20

  • Kaina
   Kokybė

   Good morning-the parcel arrived happily and without damage. All right. Very well packaged and secured. Thank you for such a fast and reliable implementation of the order. Best regards shipment dotarła after about 4 weeks after order. all right-no one CCFL Lamp fittings-but is working properly as przewodach tester for provided measurement. thank and best regards.

   Brunotapxure1011

   2018-03-21

  • Kaina
   Kokybė

   All Ok

   Alar3333

   2018-03-20


  Gaminio Apžvalga *
  Kokybė
  Kaina

  Panašūs produktai

  Susijusios

  Kūrybos Dievas yra Geras Krikščionių Kabučių, Vinilo Sienos Lipdukai Meno Lipdukai Kambarį Apdaila

  Jei turite kokių nors problemų, prašome susisiekti su mumis pirmą kartą, mes suteiksime jums tinkamą sprendimą. Neskubėkite palikti neigiamą atsiliepimą arba atidaryti ginčų, kitaip mūsų klientų aptarnavimo gali būti neaktyvus. Dėl jet lag,
 • €2.42
 • €2.96
 • Susijusios
  Susijusios

  ZYYZYM Vyrų Sniego Batai Žiemą Nėriniai-Up Stiliaus Mados Sportbačiai Atsitiktinis Pliušinis neslidus Išlaikyti Šiltas Jaunimo Medvilnės įkrovos dydžio

  PASTABA:Prašome palyginti su Pėdų ilgio, prieš pateikiant užsakymą. Jei jūs nežinote, kaip išsirinkti, prašome susisiekti su mumis. e
 • €16.42
 • €25.27